Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

by | ožu 23, 2022

Dana 22. ožujka 2022. godine održana je završna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“. Uz članove udruge pridružili su nam se i polaznici koji su sudjelovali na našim online likovnim radionicama.
U protekloj godini održali smo 136 radionica u kojima su sudjelovala 132 polaznika starija od 54 godine. Rezime cijele godine rada prezentirala nam je voditeljica projekta Mirta Bičanić. Voditeljica likovnih radionica Sunčica Balažic-Stjepanović osvrnula se na marljivost, kreativnost i pozitivan stav svih sudionika čiji je rezultat mnoštvo prekrasnih radova. Predsjednica Udruge Matice umirovljenika Pešćenica-Žitnjak koja je predstavljala našeg partnera u projektu, gospođa Lidija Pejnović, osvrnula se na poteškoće u početku ali mnogo više na pozitivne strane i korist projekta za naše sugrađane starije životne dobi.
Na kraju nam se obratila autorica projekta i predsjednica udruge POZOR! Karolina Horvatinčić. Zahvalila je svim polaznicima koji su sudjelovali na radionicama na uloženom trudu i prekrasnim radovima.
Projekt “Oboji dan” privodimo kraju ali želimo da učinci našeg projekta traju mnogo dulje i prošire se.

 

Dodatna radionica za sve

Dodatna radionica za sve

Na radost i veselje svih naših polaznika održali smo dodatnu radionicu za sve polaznike našeg projekta Oboji dan. Odaziv je bio velik, a naša voditeljica Sunčica obradila je temu secesije. Prvo smo, kao i na svakoj radionici, nešto naučili teoretski a zatim smo...

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Brzo je prošlo osam tjedana i završile su likovne radionice grupe Sinergija. Prekrasni polaznici bili su veseli i kreativni s puno pozitivne energije pa je odlazak srijedom u Samobor bio pravi užitak. Zahvaljujemo se Udruzi osoba s invaliditetom Sinergija koja nam je...

Grupa “Freska” na zadnjoj radionici

Grupa “Freska” na zadnjoj radionici

U zadnjem tjednu četvrtog ciklusa prvo smo se oprostili od grupe "Freska". Zabavljali smo se, crtali, stvorili prekrasne radove i naučili ponešto o tehnici. Predivne radove koje su stvorili polaznici ove grupe možete pogledati na našoj online izložbi a svi se skupa...

Skip to content