Grupa “Harmonija” – nova grupa s Borongaja

by | ruj 2, 2021

Grupe “Boje” i “Nijanse”  završile su svoj ciklus. Nastavljamo dalje u zanimljivom i edukativnom okruženju. Kroz kreativnost, zabavne i različite tehnike s grupom “Harmonija” koja je ujedno i nova grupa s Borongaja.
Mali osvrt na radove naših polaznika te dio atmosfere pogledajte u galeriji slika.

 

Grupa “Harmonija”

Grupa “Boje”

Grupa “Nijanse”

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Kroz projekt Oboji dan su organizirane online likovne radionice kojima je cilj razvijati socijalne, kreativne i digitalne vještine osoba starije dobi. “Čekajte samo trenutak, baš lijepim jednog Miróa”, rekla nam je gospođa Jasna Perica kad smo je zbog razgovora...

Polaznice uspješno završile ciklus online radionica

Polaznice uspješno završile ciklus online radionica

Polaznice koje su išle na radionice isključivo online su se u kratkom periodu naučile snalaziti u novim tehnologijama. Svakim novim susretom spajanje je bilo jednostavnije i brže. Napredovali smo i u kreativnom izražavanju uz našu likovnu pedagoginju. Veliko hvala...

Polaznici grupe “Nijanse” s Jaruna završili s radionicama

Polaznici grupe “Nijanse” s Jaruna završili s radionicama

Posljednja grupa ovoga ciklusa radionica „Oboji dan“, „Nijanse“ s Jaruna, u utorak 27.06.2021. završila je sa svojim radionicama. Djevojke koje su umjesto jednog za svaku temu radile više radova, svojim entuzijazmom i vještinama oduševile su našu likovnu pedagoginju....

Skip to content