Naši volonteri nesebično pomažu u održavanju radionica

by | lis 21, 2021

Na „Oboji dan“ likovnim radionicama vrijedno i nesebično nam pomažu naši dragi volonteri. Sudjeluju u pripremi prostora, uključivanju na Zoom sastanake te priskaču u pomoć polaznicima u slučaju ako negdje zapnu.

Olakšavaju polaznicima korištenje novih tehnologija te se istovremeno trude korisnicima omogućiti samostalno korištenje istih.

Ukoliko želiš postati naš volonter prijavi se na našoj web stranici.

 

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Dana 22. ožujka 2022. godine održana je završna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“. Uz članove udruge pridružili su nam se i polaznici koji su sudjelovali na našim online likovnim radionicama. U protekloj godini održali smo 136 radionica u kojima su...

Dodatna radionica za sve

Dodatna radionica za sve

Na radost i veselje svih naših polaznika održali smo dodatnu radionicu za sve polaznike našeg projekta Oboji dan. Odaziv je bio velik, a naša voditeljica Sunčica obradila je temu secesije. Prvo smo, kao i na svakoj radionici, nešto naučili teoretski a zatim smo...

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Brzo je prošlo osam tjedana i završile su likovne radionice grupe Sinergija. Prekrasni polaznici bili su veseli i kreativni s puno pozitivne energije pa je odlazak srijedom u Samobor bio pravi užitak. Zahvaljujemo se Udruzi osoba s invaliditetom Sinergija koja nam je...

Skip to content