Nova grupa započela s radionicama

by | srp 15, 2021

Dana 04. lipnja 2021. godine nova grupa polaznika krenula je na radionice u Mjesni odbor „Bruno Bušić“ na Borongaju.

Na sljedećih osam radionica polaznike će kroz umjetnost voditi likovni pedagog te će se naučiti snalaziti u novim tehnologijama. Najbrojnija grupa do sada super se snašla u novom svijetu tehnologije te su se jako brzo počeli osjećati kao pravi umjetnici.

Želimo im puno rada i zabave na sljedećim radionicama.

Pridružite nam se. Upisi za radionice u kolovozu i rujnu su u tijeku na našoj web stranici.

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Dana 22. ožujka 2022. godine održana je završna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“. Uz članove udruge pridružili su nam se i polaznici koji su sudjelovali na našim online likovnim radionicama. U protekloj godini održali smo 136 radionica u kojima su...

Dodatna radionica za sve

Dodatna radionica za sve

Na radost i veselje svih naših polaznika održali smo dodatnu radionicu za sve polaznike našeg projekta Oboji dan. Odaziv je bio velik, a naša voditeljica Sunčica obradila je temu secesije. Prvo smo, kao i na svakoj radionici, nešto naučili teoretski a zatim smo...

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Brzo je prošlo osam tjedana i završile su likovne radionice grupe Sinergija. Prekrasni polaznici bili su veseli i kreativni s puno pozitivne energije pa je odlazak srijedom u Samobor bio pravi užitak. Zahvaljujemo se Udruzi osoba s invaliditetom Sinergija koja nam je...

Skip to content