Održana posljednja radionica prve grupe polaznika

by | lip 9, 2021

U sklopu projekta „Oboji dan“ organizirane su online likovne radionice po grupama pod vodstvom likovnog pedagoga za sve one starije od 54 godine.

Prva grupa polaznika je, u četvrtak 27.05.2021., uspješno odradila posljednju radionicu.

Kroz svaki novi susret se vidio napredak u likovnom izražavanju te korištenju tehnologije. Ovime zahvaljujemo polaznicima na odvojenom vremenu, divnom druženju i ugodnom razgovoru, a Vas želimo motivirati da nam se priključite. Upisi za radionice u lipnju, kolovozu i listopadu su u tijeku.

Posjetite našu web stranicu i prijavite se.

 

Svečano otvorenje izložbe

Svečano otvorenje izložbe

U knjižnici Dugave izloženi su radovi polaznika prvog ciklusa radionica. Svečano otvorenje izložbe održalo se 20. rujna 2021. godine. Izložba traje od 13. rujna do 09. listopada 2021. godine. Ovim putem zahvaljujemo Knjižnicama grada Zagreba, a posebice knjižnici...

Održana uvodna konferencija projekta

Održana uvodna konferencija projekta

Dana 20. rujna 2021. godine održana je uvodna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“ koja je ujedno bila i otvorenje izložbe radova polaznika prvog ciklusa radionica. Konferencija je održana ispred gradske knjižnice Dugave uz pridržavanje epidemioloških...

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Kroz projekt Oboji dan su organizirane online likovne radionice kojima je cilj razvijati socijalne, kreativne i digitalne vještine osoba starije dobi. “Čekajte samo trenutak, baš lijepim jednog Miróa”, rekla nam je gospođa Jasna Perica kad smo je zbog razgovora...

Skip to content