Održana prva online radionica

by | svi 17, 2021

Sedamnaestog svibnja krenula je radionica Oboji dan za prvu grupu pod nazivom Točkice. Pomalo smo strepili hoće li nas poslužiti tehnika, dobra volja i umjetnička muza. Radionice su iznjedrile veliko zadovoljstvo učesnika i sjajne radove. Ohrabreni odličnim rezultatima možemo s veseljem pozvati sve zainteresirane da nam se bez predrasuda i otvorena srca pridruže u novim radionicama.

Europski strukturni i investicijski fondoviEuropski socijalni fondUred za udruge Vlade Republike Hrvatske

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Dana 22. ožujka 2022. godine održana je završna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“. Uz članove udruge pridružili su nam se i polaznici koji su sudjelovali na našim online likovnim radionicama. U protekloj godini održali smo 136 radionica u kojima su...

Dodatna radionica za sve

Dodatna radionica za sve

Na radost i veselje svih naših polaznika održali smo dodatnu radionicu za sve polaznike našeg projekta Oboji dan. Odaziv je bio velik, a naša voditeljica Sunčica obradila je temu secesije. Prvo smo, kao i na svakoj radionici, nešto naučili teoretski a zatim smo...

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Brzo je prošlo osam tjedana i završile su likovne radionice grupe Sinergija. Prekrasni polaznici bili su veseli i kreativni s puno pozitivne energije pa je odlazak srijedom u Samobor bio pravi užitak. Zahvaljujemo se Udruzi osoba s invaliditetom Sinergija koja nam je...

Skip to content