Polaznici grupe “Nijanse” s Jaruna završili s radionicama

by | srp 30, 2021

Posljednja grupa ovoga ciklusa radionica „Oboji dan“, „Nijanse“ s Jaruna, u utorak 27.06.2021. završila je sa svojim radionicama. Djevojke koje su umjesto jednog za svaku temu radile više radova, svojim entuzijazmom i vještinama oduševile su našu likovnu pedagoginju.

Zahvaljujemo im na sudjelovanju i drago nam je da smo im pomogli ponovno pronaći inspiraciju u umjetnosti.

 

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Kroz projekt Oboji dan su organizirane online likovne radionice kojima je cilj razvijati socijalne, kreativne i digitalne vještine osoba starije dobi. “Čekajte samo trenutak, baš lijepim jednog Miróa”, rekla nam je gospođa Jasna Perica kad smo je zbog razgovora...

Grupa “Harmonija” – nova grupa s Borongaja

Grupa “Harmonija” – nova grupa s Borongaja

Grupe "Boje" i "Nijanse"  završile su svoj ciklus. Nastavljamo dalje u zanimljivom i edukativnom okruženju. Kroz kreativnost, zabavne i različite tehnike s grupom "Harmonija" koja je ujedno i nova grupa s Borongaja. Mali osvrt na radove naših polaznika te dio...

Polaznice uspješno završile ciklus online radionica

Polaznice uspješno završile ciklus online radionica

Polaznice koje su išle na radionice isključivo online su se u kratkom periodu naučile snalaziti u novim tehnologijama. Svakim novim susretom spajanje je bilo jednostavnije i brže. Napredovali smo i u kreativnom izražavanju uz našu likovnu pedagoginju. Veliko hvala...

Skip to content