Polaznici grupe “Nijanse” s Jaruna završili s radionicama

by | srp 30, 2021

Posljednja grupa ovoga ciklusa radionica „Oboji dan“, „Nijanse“ s Jaruna, u utorak 27.06.2021. završila je sa svojim radionicama. Djevojke koje su umjesto jednog za svaku temu radile više radova, svojim entuzijazmom i vještinama oduševile su našu likovnu pedagoginju.

Zahvaljujemo im na sudjelovanju i drago nam je da smo im pomogli ponovno pronaći inspiraciju u umjetnosti.

 

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Dana 22. ožujka 2022. godine održana je završna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“. Uz članove udruge pridružili su nam se i polaznici koji su sudjelovali na našim online likovnim radionicama. U protekloj godini održali smo 136 radionica u kojima su...

Dodatna radionica za sve

Dodatna radionica za sve

Na radost i veselje svih naših polaznika održali smo dodatnu radionicu za sve polaznike našeg projekta Oboji dan. Odaziv je bio velik, a naša voditeljica Sunčica obradila je temu secesije. Prvo smo, kao i na svakoj radionici, nešto naučili teoretski a zatim smo...

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Brzo je prošlo osam tjedana i završile su likovne radionice grupe Sinergija. Prekrasni polaznici bili su veseli i kreativni s puno pozitivne energije pa je odlazak srijedom u Samobor bio pravi užitak. Zahvaljujemo se Udruzi osoba s invaliditetom Sinergija koja nam je...

Skip to content