Pridružite nam se na radionicama

by | srp 15, 2021

Želite li se ponovno osjećati kao dijete u školskim klupama i zabavljati se s drugima? Naše radionice nude upravo to, a dokaz je naša gospođa Jelka Žalac koja sa svoju 81 godinu, ujedno i najstarija polaznica radionica, s nestrpljenjem željno očekuje svaki susret. Svojom vedrinom i osmijehom uljepšava svaku radionicu te i sama priznaje koliko joj je potreban bijeg u dječje doba puno boja i druženje s ljudima.

Pridružite nam se na radionicama.

Upisi za kolovoz i rujan su u tijeku na našoj web stranici.

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Održana završna konferencija projekta “Oboji dan”

Dana 22. ožujka 2022. godine održana je završna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“. Uz članove udruge pridružili su nam se i polaznici koji su sudjelovali na našim online likovnim radionicama. U protekloj godini održali smo 136 radionica u kojima su...

Dodatna radionica za sve

Dodatna radionica za sve

Na radost i veselje svih naših polaznika održali smo dodatnu radionicu za sve polaznike našeg projekta Oboji dan. Odaziv je bio velik, a naša voditeljica Sunčica obradila je temu secesije. Prvo smo, kao i na svakoj radionici, nešto naučili teoretski a zatim smo...

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Završile radionice za grupu “Sinergija”

Brzo je prošlo osam tjedana i završile su likovne radionice grupe Sinergija. Prekrasni polaznici bili su veseli i kreativni s puno pozitivne energije pa je odlazak srijedom u Samobor bio pravi užitak. Zahvaljujemo se Udruzi osoba s invaliditetom Sinergija koja nam je...

Skip to content