Svečano otvorenje izložbe

by | ruj 22, 2021

U knjižnici Dugave izloženi su radovi polaznika prvog ciklusa radionica. Svečano otvorenje izložbe održalo se 20. rujna 2021. godine. Izložba traje od 13. rujna do 09. listopada 2021. godine.

Ovim putem zahvaljujemo Knjižnicama grada Zagreba, a posebice knjižnici Dugave na pruženom prostoru te vas pozivamo da posjetite izložbu i vidite kako divni radovi nastaju na našim radionicama.

Izložba obuhvaća likovne radove sljedećih autora:
Marija Čar, Doroteja Čulo, Ana Đikanović, Ljiljana Vukoja Grgić, Nedeljka Kasumović, Ana Kolar, Blaženka Kostelac, Biserka Kovač, Dragica Kramarić, Goranka Lugomer Armano, Marija Matovina, Milan Matovina, Bonka Miljević, Lidija Pejnović, Jasna Perica, Danica Kostadinović, Milenka Petrović Šekoranja, Zdenka Stiplošek, Jelica Žalac i Marijana Tomičić.

 

Održana uvodna konferencija projekta

Održana uvodna konferencija projekta

Dana 20. rujna 2021. godine održana je uvodna konferencija projekta udruge POZOR! „Oboji dan“ koja je ujedno bila i otvorenje izložbe radova polaznika prvog ciklusa radionica. Konferencija je održana ispred gradske knjižnice Dugave uz pridržavanje epidemioloških...

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Likovne radionice za umirovljenike: Učenje, druženje i kreativnost

Kroz projekt Oboji dan su organizirane online likovne radionice kojima je cilj razvijati socijalne, kreativne i digitalne vještine osoba starije dobi. “Čekajte samo trenutak, baš lijepim jednog Miróa”, rekla nam je gospođa Jasna Perica kad smo je zbog razgovora...

Grupa “Harmonija” – nova grupa s Borongaja

Grupa “Harmonija” – nova grupa s Borongaja

Grupe "Boje" i "Nijanse"  završile su svoj ciklus. Nastavljamo dalje u zanimljivom i edukativnom okruženju. Kroz kreativnost, zabavne i različite tehnike s grupom "Harmonija" koja je ujedno i nova grupa s Borongaja. Mali osvrt na radove naših polaznika te dio...

Skip to content